Комісія з безпеки дорожнього руху погодила інфраструктурні рішення для підвищення безпеки пересування дітей в Житомирській міській ОТГ
Проектні рішення обговорювалися на засіданні комісії 08 травня 2020 року і стосуються проблемних ділянок, які були ідентифіковані та досліджені у жовтні 2019 року учнями, батьками та вчителями Вересівської ЗОШ, ЖЕЛ №24, ЗОШ №8 і ЗОШ №36 під час пішохідного аудиту інфраструктури.
Саме ці школи у вересні 2019 року в результаті відкритого конкурсу стали учасниками проекту «TUMI: шлях до школи», що спрямований на розвиток сталої мобільності і створення більш безпечних і комфортних умов для пересування дітей в Житомирській міській ОТГ.
«Проектні рішення, що стосуються втручань в транспортну інфраструктуру біля Вересівської школи, Житомирського екологічного ліцею №24, ЗОШ №8 та ЗОШ №36 мають бути доповнені заходами щодо забезпечення належного зовнішнього освітлення відповідних пішохідних переходів. Пішохідні переходи мають бути добре видимі навіть в складних погодних умовах, це особливо важливо для дітей, які навчаються у цих навчальних закладах», – зазначив заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.
Будівельно-монтажні роботи будуть профінансовані за кошти Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, а здача об'єктів в експлуатацію планується до жовтня 2020 року.
Безпосередньо в рамках виконання робіт з капітального ремонту засобів організації дорожнього руху планується:
1. Зменшення площі центрального перехрестя і облаштування пішохідних переходів, а також додаткове встановлення засобів зниження швидкості перед перехрестям в усіх напрямках біля Вересівської ЗОШ.
2. Розширення і покращення стану пішохідної зони поблизу проїзду між ЖЕЛ №24 та багатоквартирними будинками по вул. Шевченка, 105 і 107, а також встановлення установки з радіолокаційним індикатором швидкості.
3. Облаштування нерегульованого пішохідного переходу з острівцем безпеки через вул. Східну навпроти входу в ЗОШ №8.
4. Облаштування піднятого пішохідного переходу навпроти центрального входу в ЗОШ №36.
Крім капітального ремонту засобів організації дорожнього руху в рамках проєкту «TUMI: шлях до школи» упродовж червня – липня 2020 року на територіях шкіл-учасниць проекту планується встановлення велопарковок критого типу для довгострокового зберігання велосипедів.
Наші контакти
Координаторка проекту
Аліна Кундіч
+38 096-409-92-61
tumi.zt.ua@gmail.com
Комунальна установа «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради
м. Житомир, вул. Покровська, 4
(2-й поверх)
Офіс: +38 094-145-85-78