З мешканцями будинку 107 на вул. Шевченка втретє відбулась виїзна робоча зустріч
Прибудинкова територія цього будинку входить в межі будівельних робіт проєкту «TUMI: шлях до школи», метою якого є створення більш безпечної та комфортної інфраструктури для пішоходів та дітей, зокрема, навколо Житомирського екологічного ліцею №24.
Під час зустрічі з мешканцями будинку було обговорено благоустрій прибудинкової території будинку (зеленої зони та пішохідної доріжки).
В рамках проєкту зелену зону на куті будинку 107 на вул. Шевченка буде збережено, а для комфорту пересування дітей і дорослих існуючу ґрунтову доріжку вимощено тротуарною плиткою.
«Раніше пішоходи, серед яких були і діти, рухались ґрунтовою стежкою, яка після дощу була брудною та мокрою, а це збільшує ризик того, що тут люди могли послизнутись і травмувались. Ці проблеми помітили також учні, батьки та вчителі ЖЕЛ №24 під час проведення пішохідного аудиту в жовтні 2019 року. Учні ліцею також відчувають дискомфорт при пересуванні цією територією. Тому виникла пропозиція трансформації даної території», – розповіла Аліна Кундіч, координаторка проєкту «TUMI: шлях до школи».
«Мешканці будинку також є батьками дітей. Ми самі користуємось цим шляхом до зупинок громадського транспорту і до школи. Тому ми всі підтримуємо ідею благоустрою території біля нашого будинку, бо хочемо, щоб наші діти пересувались більш комфортно. Але при цьому для нас є важливим збереження існуючих прибудинкових зелених зон. Тому ми пильно стежимо за будь-якими роботами, що відбуваються біля нашого будинку», – зазначили під час зустрічей члени правління ОСББ на вул. Шевченка, 107.
Проєктом «TUMI: шлях до школи» передбачено мінімізувати або повністю усунути окремі локальні проблеми, з якими щодня зустрічаються діти, які є найбільш уразливими учасниками дорожнього руху, на шляху до навчальних закладів: ЖЕЛ №24, ЗОШ №8, ЗОШ №36 та Вересівської ЗОШ.
Наші контакти
Координаторка проекту
Аліна Кундіч
+38 096-409-92-61
tumi.zt.ua@gmail.com
Комунальна установа «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради
м. Житомир, вул. Покровська, 4
(2-й поверх)
Офіс: +38 094-145-85-78