Пішохідна інфраструктура в фото до та після будівництва
77% дітей, які навчаються в Житомирському екологічному ліцеї №24, дістаються на навчання пішки. Разом із цим пішохідна інфраструктура навколо школи є частково або взагалі відсутня. Це під час пішохідного аудиту у жовтні 2019 року помітили учні, батьки та вчителі ліцею.
«У перелік топ-проблем ми винесли ділянки, які учні, батьки та вчителі вважають найбільш небезпечними для пересування школярів різних вікових категорій. Так, учні ліцею обрали проїзд між нашим навчальним закладом і вздовж будинків 105 і 107 як проблему №1. Адже саме тут відбувається тісна взаємодія пішоходів, дітей і авто. Через цей проїзд пересувається велика кількість учнів до школи, а тротуарів тут немає або вони пошкоджені», – розповіла Олеся Расквасова, учениця ЖЕЛ №24.
Ще однією проблемою, за словами Олесі, є перехід біля школи поблизу будинку 107 на вул. Шевченка. Зранку водії поспішають і часто не пропускають на пішохідних переходах учнів та вчителів, які дістаються до школи.
«Крім цього, через погану пішохідну інфраструктуру діти вимушені рухатись витоптаними ґрунтовими стежками, які, між іншим, у погану погоду перетворюються у ковзанку з бруду. Шлях до школи повинен бути безпечним та комфортним, а не навпаки», – вважає учениця ЖЕЛ №24.
Нині поблизу школи і будинків триває будівництво інфраструктури для більш комфортного та безпечного пересування дітей до ліцею, а ми пильно стежимо за усіма будівельними роботами.
Наші контакти
Координаторка проекту
Аліна Кундіч
+38 096-409-92-61
tumi.zt.ua@gmail.com
Комунальна установа «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради
м. Житомир, вул. Покровська, 4
(2-й поверх)
Офіс: +38 094-145-85-78