«Шкільна мобільність: як зробити шлях до школи більш безпечним та комфортним». НАСТАНОВИ


Що таке шкільний комітет з мобільності?
Як його ініціювати, якщо ти учень, батько, вчитель, депутат?
Як правильно ставити цілі?
Методологія проведення пішохідного аудиту інфраструктури...

Про це і не лише ділимось в рекомендаціях, на основі досвіду реалізації проєкту «ТUMI: шлях до школи».Шкільна мобільність: як зробити шлях до школи більш безпечним та комфортним НАСТАНОВИ Шкільна мобільність: як зробити шлях до школи більш безпечним та комфортним ЗМІСТ
Виконавцем проєкту є комунальна установа «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради спільно з Ініціативою трансформації міської мобільності (TUMI) та впроваджується за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

Настанови, форми (бланки) з проведення досліджень, які були здійснені під час проєкту «ТUMI: шлях до школи» можна завантажити тут.
Сучасні школярі — це ті, хто буде визначати, якими будуть наші міста через 15 років і те, що їх оточує зараз, формує їхні звички, здоров'я та ставлення до навколишнього середовища. Вже сьогодні кожен може зробити простір навколо себе трохи кращим або безпечнішим.

Ці рекомендації — перша спроба організувати безпечний простір на шляху до школи, але насправді на кожній вулиці наших міст. Нам би дуже хотілось, щоб у вас вийшло, ви зібрали класну команду однодумців і вийшли на вулиці свого міста, аби дізнатися щось нове, подивитись на світ очима дослідника.

Наші контакти
Координаторка проекту
Аліна Кундіч
+38 096-409-92-61
tumi.zt.ua@gmail.com
Комунальна установа «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради
м. Житомир, вул. Покровська, 4
(2-й поверх)
Офіс: +38 094-145-85-78