Учасники проекту «TUMI: шлях до школи» взяли участь у дводенному курсі навчання
У Житомирі відбувся Табір мобільності, учасниками якого стали майже 30 осіб. Метою табору була підготовка Шкільних комітетів з мобільності, що складаються з учнів, батьків і вчителів, до діагностики комфорту та безпеки пересування навколо їхніх навчальних закладів.
Під час Табору мобільності учасники прослухали лекції, взяли участь у воркшопах, провели польові дослідження і зробили аудит пішохідної інфраструктури. Представники загальноосвітніх навчальних закладів отримали теоретичну інформацію про управління мобільністю, розробку планів сталої мобільності школи, як розробити успішну презентацію і презентувати свої проекти, а також дізналися про приклади і переглянули відеоролики успішних кампаній з активної мобільності.
Використовуючи методику оцінки вуличної інфраструктури Шкільні комітети з мобільності провели оцінку вуличної інфраструктури. Кожна група отримала маршрут, який необхідно було оцінити за певними критеріями.
Ідеї, які народжувалися під час проведення табору, розміщали на дошку ідей (Ideas bubble). Так учасники запропонували залучити представників поліції до аудиту інфраструктури навколо шкіл та запросити міжнародних експертів для обміну досвідом.
В кінці Табору мобільності були визначені дати і час наступних зустрічей зі Шкільними комітетами з мобільності для подальшої реалізації проекту.
Наші контакти
Координаторка проекту
Аліна Кундіч
+38 096-409-92-61
tumi.zt.ua@gmail.com
Комунальна установа «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради
м. Житомир, вул. Покровська, 4
(2-й поверх)
Офіс: +38 094-145-85-78