Учасники проекту «TUMI: шлях до школи» презентують результати досліджень з безпеки пересування навколо своїх навчальних закладів
Публічні презентації відбудуться 21 листопада 2019 року в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Україні. Захід розпочнеться об 11:00 в сесійній залі Житомирської міської ради (ІІ-й поверх).
Під час заходу будуть представлені результати аналізу безпеки і комфорту руху до чотирьох загальноосвітніх навчальних закладів Житомирської ОТГ: Вересівської ЗОШ, ЗОШ №8, Житомирського екологічного ліцею №24 і ЗОШ №36.
Експертним журі серед учасників проекту «TUMI: шлях до школи» буде визначено ключові проблеми, на рішення яких буде спрямовано фінансування для кожного навчального закладу. Крім цього, має бути визначений переможець, який в подальшому отримає додаткову фінансову підтримку (велике інфраструктурне рішення) від проекту для облаштування шкільного двору відповідно до принципів сталої мобільності та розробленої концепції шкільної мобільності.
Упродовж місяця після проведення Табору мобільності Шкільні комітети з мобільності, до складу яких увійшли учні, батьки та вчителі, досліджували території навколо своїх навчальних закладів, складали маршрути, якими користуються школярі, проводили пішохідні аудити, здійснювали фото- і відеофіксацію та виявляли найбільш небезпечні точки руху до своїх шкіл.
Запрошуємо житомирян, представників навчальних закладів, ЗМІ, депутатів міської ради та усіх бажаючих до участі!
Наші контакти
Координаторка проекту
Аліна Кундіч
+38 096-409-92-61
tumi.zt.ua@gmail.com
Комунальна установа «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради
м. Житомир, вул. Покровська, 4
(2-й поверх)
Офіс: +38 094-145-85-78